חומרי הדברה

חומרי הדברה נפוצים בצורות שונות כגון- ג'ל, נוזל, אבקות, פתיונות וגז. המשותף לכולם שהם משמשים לקטילת יצורים מזיקים כגון- תיקנים, קרציות, פרעושים, נמלים, מכרסמים וכו'.
אנשים אינם מודעים להשלכות הקשות שיש בשימוש לא נכון בחומרי הדברה, במיוחד לאלה הקיימים בבתי האדם. לדוגמה; האירוסולים וחומרים הנמכרים במרכולים. רוב רובם של חומרי ההדברה נחשבים למסוכנים.
בכל שנה מדווחים עשרות אלפי נפגעים ברחבי העולם, במיוחד ילדים, מחומרי הדברה המיועדים לשימוש ביתי, כתוצאה מאחסון לא נכון או שימוש לא עפ"י ההוראות.
כימיקליים נפוצים ע"י תאגידים בינ"ל, ממשלות ותעשיות הדברה מקומיות המגלגלות סכומים אדירים. עפ"י הערכות מדובר בין 35-40 מיליארד דולר.
רוב יצרני חומרי ההדברה בארץ ובעולם מחזיקים מעבדות המפתחות בקרת איכות קפדנית. כל מוצר שמוגדר כחומר הדברה נבחן מספר רב של פעמים. על היצרנים לפני הוצאת חומר הדברה חדש לשוק לבצע 100 בדיקות לערך, בדיקות כגון- צפיפות החומר ופירוקו, שארתיות בשטח, נוחות השימוש, השפעה על בני אדם וחי ועוד.
מטבעם חומרי הדברה הם רעלים, על כן ישנה חשיבות רבה למושג בטיחות.
חומרי הדברה מופיעים בצורות שונות החל מאבקות המורכבות מחומר פעיל, שהוא רעל סינטטי או צמחי, אשר מולבש עם אבקות למיניהן כגון- עמילן תירס, או סיד, או אבקות טלק.
חומרי הדברה מגיעים גם בצורת נוזל, כאשר החומר הפעיל מומס במים או בתזקיקים אחרים כגון נפט. הדור החדש של חומרי ההדברה הם פתיונות ופרומונים, המשולבים עם חומרים פעילים בעלי רעילות נמוכה ללא ריחות ותופעות לוואי.
שימוש בחומרי הדברה הם השיטה המהירה והיעילה ביותר לחסל מזיקים המאיימים על מזונו של האדם ורכושו. הם מאפשרים לנו את היכולת לשלוט ולצמצם, ולפעמים גם לפתור בעיות בריאותיות העלולות לפגוע במין האנושי.

דרכים לצמצם נזקים מחומרי הדברה:
* שבו לרגע על הרצפה, תנסו לראות את החיים מגובה של ילד קטן. תתפלאו כמה דברים מסקרנים ומושכים קיימים בביתכם, במיוחד חומרי הדברה למיניהם.
* נעלו את חומרי ההדברה, רצוי במקום גבוה ונעול הרחק מהישג ידם של ילדים.
* חומרי הדברה, גם תברואתיים וגם לצורכי חקלאות, החזיקו באריזה המקורית בלבד. אל תמזגו או תעבירו לבקבוקים או מיכלים שניתן לטעות ולהבין שמדובר במוצר מזון או שתיה. אלפי מקרים של מוות מתרחשים בדרך זו בעולם בכל שנה.
* התייחסו לילדים כאל בוגרים, הסבירו להם מהם חומרי ההדברה, מדוע הם מסוכנים, למה הם משמשים, אל תשאירו אותם סקרנים עם שאלות פתוחות. זה יכול למנוע צרות בהמשך.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה