בית נקי ממזיקים

אם אתם אנשים שנחשבים לחרוצים בצורה כרונית לנקיון ביתכם, מאמר זה בטוח יעניין אתכם.
ייתכן כי ביתכם נקי מאוד, לפחות באותם אזורים הנראים לעין. אך השאלה הנשאלת מה קורה עם אותם חלקים אפלים ונסתרים כגון- ארונות בגדים, בויידם, מרתפים, מחסנים ועוד.
לרוב אזורים אלה אינם מקומות שברך כלל אנו מנקים בתדירות. לדוגמא הצד האחורי של מייבש הכביסה או המדיח, מקומות אלה לחים ואפלים שאור שמש אינו מגיע אליהם, ושילוב של חוסר אוורור, לחות גבוהה, ומחסור באור השמש הופכים את העובש לפעיל נמרץ במקומות אלה.

טיפים לשמירה על בית נקי מעובש:
* שימרו על לחות נמוכה, בין 30-45%, במיוחד במקומות הבעייתים.
* טיפול מקדים לפני החורף- תקנו גגות דולפים, אתרו מקומות רטובים ולחים בסביבת מגוריכם. כידוע מים עומדים ולחות גבוהה יוצרים תפרחת עובש גדולה, אשר נוטה להתפשט, כל עוד האזור רטוב.
* חשוב מאוד לאוורר ככל הניתן, פתחו חלונות, דלתות, במיוחד במקומו לחים כגון- אמבטיות וחדרי כביסה.
* שטפו ונקו את מסנני המזגן, בדקו את המעברים, אם הם רטבי ולחים, יבשו בהתאם לצורך, וודאו כי צינורות הניקוז פתוחים, יתכן כי צינורות אלה נסתמו ע"י חרקים, חב ועובש.
 * טיפול מקדים לתופעת עובש ורטיבות ימנע את התפשטות והסתבכות הבעיה.
* נסו לאתר מוצרים כגון- מדיחים ומכונות כביסה הסגורים בתוך ארונות, העלולים לגרום ללחות גבוהה בסביבתם.השתדלו למקמם ליד חלונות מקומות מאווררים ופתוחים.
* שמרו על ניקוז נכון בחצרות ביתכם, במיוחד כאשר מים עומדים מסביב ליסודות הבית, במיוחד בימי גשם חזקים, שאת תוצאותיו ניתן לראות ע"י התקלפות הצבע והטיח באזור הבפנלים בתוך הבתים. חשוב לאטום בחומרי אטימה את החלק החיצוני הגובל עם הקרקע בחומרי זפת ואיטום מתאימים.
כמו כן יש למרוח את אזור הפנלים בתוך הבית בחומר בונדרול לפני צביעה ולאחר הייבוש של הקירות ותיקוני הטיח.

סביבה נקיה - מרשם להרחקת חרקים:
* שמרו על סביבה נקייה והפכו את ביתכם לבית נקי, אספו מזון מפוזר ואפילו שאריות מזון קטנות יכולות לשמש חרקים רבים כקרקע לגידול ובניית קנים.
* אספו שאריות מזון וצואת בע"ח המפוזרים בחצרות, אחסנו פסולת בשקיות אטומות, אטמו פתחים וסדקים העלולים לשמש כמקום מרבץ של חרקים.

הלחות הגבוהה בישראל יוצרת בעיה של אויר רווי הפוגע ברהיטים, מבנים וכו'. כתוצאה מכך  נוצרים עובשים.
שלב א' בצמצום בעיית העובשים לאחר שאיתרנו אותם היא להגיע למקומות הסגורים והאפלים ולנקותם על מנת להפסיק את התפרצות העובש. יש לבצע צחצוח וניקוי לאחר פינוי התכולה, יש לבדוק אם פרטי ריהוט ושטיחים נגועים בעובשים, במידה וכן יש לטפל ולנקות.
קיימים בשוק מכשירים המיועדים לניקוי ריחות של טחב ועובשים, מכשירים אלו מעניקים פתרונות אקולוגיים ירוקים ללא שימוש בכימיקלים המזהמים את הסביבה ומענה קצר יחסית לבעיות ריח וטחב.
שימוש במערכות אלו נקראות מערכות אוזון, יעיל מאד גם להרחקת מכרסמים במסעדות ובאזורי מזון.
בע"ח ובמיוחד מכרסמים הניחנים בחוש ריח מפותח, מערכת האוזון פולטת חומר הצורב בנחיריים ובעיניים ועל כן הם ימצאו מקום משכן אחר.

** זכרו, עובשים נמצאים גם במזון, הפוגעים בבריאותנו. למזלנו, את העובש על המזון ניתן לראות, אך האנשים הלוקים במערכות חיסון חלשות או בעיות נשימה הם הנפגעים העיקריים.קשישים ותינוקות
אוורור, לחות נמוכה והמון שמש הם האויבים הגדולים של העובש.

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה