חומרי הדברה אורגנית

שמן הנים (100% טהור)
שמן הנים הוא חומר הדברה אורגנית טבעי לחרקים, קרדיות רבות, ופטריות. הוא מעודד חרקים לא לאכול את הצמחייה אך לא הורג אותם ישירות. ניתן להשקות או להתיז כמו תרסיס. שמן הנים נלחץ מזרעו של עץ הנים (Azadiracta). עץ זה, יליד מזרח הודו ובורמה, יש היסטוריה של 4,000 שנה כצמח מרפא דוחה חרקים
איך עובד חומר הדברה אורגנית זה
התרכובת הטבעית שבשמן הנים מרתיעה חרקים הניזונים בצמחים שטופלו. כאשר נבלע, הנים משבש את מחזורי השרה ומערכת הרבייה של חרקים רבים. (בבדיקות, ארבה המדבר, שהם אוכלי עשב רעבתנים, העדיפו לגווע ברעב מאשר לאכול צמחים שטופלו נים). הנים הוכיחה להפליא חוסר רעילות לציפורים, יונקים, ו טורפים מועילים כמו חיפושיות, עכבישים, דבורים, צרעות.
כללי השימוש בחומר הדברה אורגנית זה
השתמש על גינות הירק והפרחים, נוי, חממות, מטעים, גידולי שדה.
אופן השימוש בחומר הדברה אורגנית
מערבבים 1 כפית לכל ליטר של מים בתוספת 1 / 4 כפית של סבון כלים נוזלי לליטר מים. סבון כלים נוזלי משמש "מתחלב" או "מדבקה, מפזר". לנער היטב. עצה ממומחה להדברה אורגנית שמן הנים עשוי להתקשות בטמפרטורות קרירות. שימרו אותו בטמפרטורות מעל 20 מעלות צלזיוס ומטה מ 35 מעלות צלזיוס אם השמן מתעבה, שימו את הבקבוק במים חמים.
יישום ההדברה האורגנית
רססו את הפתרון בנדיבות על כל המשטחים על העלה, כולל תחתית העלים. פתרון זה יכול לשמש גם בהשקיית הצמחים. השתמש פעם ב 2-4 שבועות. החל בשעות הבוקר המוקדמות או אחר הצהריים.

מכשול שום דוחה חרקים

תאור חומר ההדברה אורגנית

תרכיז שום חזק נוזלי, מדולל במים מרוסס על הצמחים בגינה כדי לשמור את החרקים מחוצה לה. רשום ב EPA . הריח חולף בתוך דקות. רשום בחוות אורגניות על ידי OMRY/ CCOF. אין כימיקלים, ולא רעיל.
איך עובד חומר ההדברה האורגנית

השום נספג דרך הנקבוביות (הפיוניות) על עלוות הצמח ונוסע מערכתית ברחבי הצמח כולו. הוא מגן על השורשים, הגבעולים, העלים, הפרחים והפירות. זה לא משנה את הטעם או הריח של כל חלק של הצמח בצורה שבני אדם או בעלי חיים ירגישו.
כללי השימוש בחומר הדברה אורגנית
השתמש באזורים המושכים יתושים, פרעושים, זבובים ומזיקים אחרים לבני אדם, חיות מחמד, ובעלי חיים. המפתח בהדברה אורגנית באמצעות השום הוא להחיל אותו על צמחים לפני שיש בעיית מזיקים.
אופן השימוש בחומר הדברה אורגנית
מערבבים את השום במים ביחס של 1/10. החל כמו ערפל דק על העלווה צמח בקצב של ליטר אחד של תערובת מדוללת לדונם. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, החל בשעות הבוקר המוקדמות או בשעות הערב המוקדמות, כאשר לפיוניות של הצמחים יש פתח רחב יותר.

אבק גינה

תאור חומר הדברה אורגנית זה
קוטל חרקים ופטריות זה מדביר מגוון רחב של מזיקים בגינה ומונע מחלות נפוצות. חרקים אותם הוא מונע כוללים: כנימות, תריפס חשוף, זבובי פירות דובדבן, חיפושיות יפנית, קרדיות. מחלות מבוקרת כוללים: עובש, ריקבון חום, גלד, גזע כיב, במקום עלים.
איך עובד חומר הדברה אורגנית זה
מכיל Pyrethrins, rotenone, גופרית, נחושת. תערובת דוחה חרקים רבים ומבקרת מחלות נפוצות.
כללי השימוש בחומר הדברה אורגנית
השתמש על פירות, ירקות ופרחים.
אופן השימוש בחומר הדברה אורגנית
החל כמו אבק או תרסיס.
יידוע
עבור גן בית השימוש בלבד
חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה