הדברה ירוקה – שמירת הסביבה

הדברה ירוקה – שמירת הסביבה

המודעות כלפי איכותי הסביבה מקבלת תשומת לב יתרה בשנים האחרונות ובהתאם לכך גם הרבה מהתחומים המקצועיים לקחו זאת לתשומת ליבם ומשתמשים בחומרים אשר שומרים על הסביבה וכך גם בנושא של הדברה ירוקה.

הדברה ירוקה – למה ירוקה?

המושג "ירוק" משתייך היום לכל מה שקשור לתחום האקולוגי ולאיכות הסביבה וכיום הוא מוצמד לכל דבר אשר עובר לתחום איכות הסביבה ולכן גם ההדברה נהייתה להדברה ירוקה למרות שכאשר אנו שומעים את המושג "הדברה" אנו ישר חושבים על רעלים וריחות לא נעימים אבל לא כך הדבר מאחר וכיום המדביר משתמש בחומרים אשר לא מזיקים לסביבה ולמי שנמצא בסביבתה בין אם מדובר בבני אדם, חיות ואפילו המזיקים עצמם.

הדברה ירוקה – איך זה עובד?

סוג זה של הדברה ירוקה מתבסס על הרעיון של שימוש בחומרים טבעיים המייצרים טעמים אשר גורמים למזיקים השונים להתרחק מהמקום וזאת בניגוד להדברה "רגילה" שבה משתמשים בחומרי הדברה רעילים על מנת להרוג את המזיקים. גם אצלנו ישנם חומרים רעילים שניתן לראות בדרך כלל בארונית שמתחת לכיור ששם מרוכזים כל התרסיסים למיניהם ולרוב אנו לא יודעים כיצד להשתמש בהם נכון וגורמים לנזק עקב שאיפת האדים הרעילים ואולי גם לכתמים על האיזור המרוסס.

הדברה ירוקה – להשאר ירוק

רבים הם החושבים שהסתיימו בעיותיהם בתחום לאחר שהזמינו עבודת הדברה ירוקה. כל העניין הוא להמשיך ולחיות באופן "ירוק" על מנת למנוע פלישה נוספת של מזיקים וניתן לעשות זאת על ידי שמירה על ניקיון הסביבה, לשים לב לשאריות אוכל שאולי זרוקות בכיור או על הרצפה, לזרוק את הזבל המצטבר בפח האשפה וכו'.
הסיבה לכך היא שביצוע עבודת הדברה מהווה פתרון נקודתי שעשוי להוות פתרון זמני גם מאחר ובאיזה שהוא שלב, האפקט של ההדברה מתחיל לרדת וכתוצאה מכך עלייה בפלישת המזיקים.
יכול מאוד גם להיות שהמדביר בעצמו יתן טיפים על איך לשמור על סביבה ירוקה לאחר עבודת ההדברה ועשוי גם למצוא עוד מקורות פוטנציאליים לכניסת מזיקים בבית ובכך בעצם גם להראות מקצועיות ואכפתיות וגם להעניק ללקוח את כל ההגנה האפשרית כנגד מזיקים פוטנציאליים.

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה