הדברה ירוקה – הפתרון הטבעי למזיקים

הדברה ירוקה – הפתרון הטבעי למזיקים

 

 

ישנה רשימה של מזיקים שהסיכוי שיבואו לבקר אותנו בביתנו הוא גדול והוא כולל, עכברים, ג'וקים, יונים, פרעושים ושאר אורחים קטנים ומהירים. בעבר היו נוהגים להרוג אותם ובכך לפתור את הבעיה אולם כיום, עם כניסת ההדברה האורגנית אין צורך לעשות כפי שנראה במאמר זה.

הדברה ירוקה – הדברה מסוג חדש

בדרך כלל נוכל למצוא בכל בית מתחת לכיור את התרסיס הכל יכול שמיועד להרוג את המזיקים ובניגוד להדברה ירוקה הוא גם יכול להרוג אותנו בשל החומרים הרעילים המשתחררים לאוויר הבית בעת הריסוס.
בעיה נוספת עם הריסוס הביתי הוא שהוא פותר את הבעיה באופן זמני מאוד מאחר שהמזיקים יחזרו בדיוק באותה דרך שעשו קודמיהם ולכן הדברה יסודית על ידי איש מקצוע מהתחום עשויה לפתור את הבעיה לאורך זמן אם לא לתמיד.
הרעיון מאחורי הדברה זו מתבסס על חומרים אשר משרים טעמים טבעיים אשר גורמים למזיקים להתרחק מהמקום וזאת ללא צורך להרוג אותם או להשתמש בכל מיני מלכודות למיניהם.

הדברה ירוקה – מתי כדאי לעשות?

עונת החגיגות של המזיקים מתחילה אצלנו כבר בסוף האביב ועם כניסת הקיץ ומגיעה ומגיעה לשיא יחד עם החמסים של הקיץ. ניתן כמובן לחכות עד עונה זו ולראות אם באמת יגיעו המזיקים ובעצם לקחת הימור אם יופיעו או לא ואפשר לעשות פעולות מניעה לקראת תקופה זו במיוחד כאשר מדובר במקומות המועדים לפלישה קיצית, כגון בתי קרקע ומפעלים. את פעולות המניעה עושים בדרך כלל לקראת סוף החורף ובהם מבצעים עבודת הדברה ירוקה במקומות שמהם צפוי שיגיעו המזיקים.

הדברה ירוקה – עם מי כדאי לעשות?

אם לאחר קריאת מאמר זה הבנתם מה זה הדברה ירוקה מה שנותר לעשות הוא רק להזמין בעל מקצוע בתחום והדרך הנפוצה לעשות זאת היא על ידי חיפוש ברשת האינטרנט במידה ולא קיבלתם המלצה מפה לאוזן. יכול להיות שתצטרכו לבצע מחקר קטן לגבי בעלי המקצוע והחברות השונות המעניקות שירותי הדברה וזאת לאור הכמות הגדולה של נותני השירותים כפי שתראו בתוצאות החיפוש.
מומלץ לפיכך לקחת כמה דקות מזמניכם על מנת לעבור על התוצאות ולהכנס לאתר האישי של המדביר ולנסות להתרשם ממנו על ידי שיטוט באתר ובמידה ומצא חן בעיניכם, ליצור איתו קשר דרך פרטי יצירת הקשר המצויים באתר וכמובן לא לשכוח להמליץ עליו לאחרים במידה ומצא חן בעיניכם ולשמור את פרטיו כי מי יודע מתי תצטרכו שוב שירותי הדברה ירוקה

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה