הדברת נמלים

הדברת נמלים

הדברת נמלים בבית הדברת נמלים בחצר

כמה פעמים ביצענו הדברת נמלים וכעבור שבוע או שבועיים הם חזרו שוב על השיש, טיפסו על הלחם ונכנסו לתוך צנצנת הסוכר, וכמה פעמים אמרנו "די נמאס, אנחנו עזובים את הבית?"
הסיבה לכישלון  ע"י הדברה כימית נעוצה בזה שחומרי הדברת נמלים גורמים לפיצול הקן למספר קנים נוספים, ולמעשה רק הנמלים המשוטטות על השיש ולאורך הפנלים הן אלה שימותו. הקן, הביצים, המלכה ושאר הנמלים בתוך הקן ימשיכו לחיות.

פתרון להדברת נמלים- פתיון ג'ל:
פתרונות ג'ל המיועדים להדברת נמלים הם שילוב של חומרים בעלי רעילות נמוכה בתוספת חומרי משיכה המבוססים על שמנים וסוכרים. הזרקת הפתיון מתבצעת בנקודות קטנות מאוד באזורים בהם נצפו נמלים, בצמוד לקנים, תגרום לתושבי הקן לאתר את הפתיון ולהובילו לקן הישר למלכה ולשאר הנמלים. כך נוכל להשלים את פעולת הדברת הנמלים במלואה.
כשמבצעים הזרקה  בג'ל חשוב לנקות את שאריות הריסוס הכימי לפני הזרקת הפתיון, רצוי לנקות את השיש ושאר האזורים בעזרת חומץ, חשוב לא להזריק ישירות אל הקן אלא בצמוד למסלולי הנמלים. אל תפריעו להתנהגות הטבעית של הנמלים על-מנת לא לעורר חשד ודחייה.
להזמנת פריט זה לחצו כאן.

הדברת נמלים- פרו סייג':
מוצר זה  המגיע באריזת 450 גרם מיועד לקטילת נמלים ובפרט נמלת האש. תכשיר זה ייחודי המשלב פתיון המורכב מחומרי משיכה וחומרי הדברה פעילים, הנמלים הפועלות לוקחות את הגרירים לתוך הקן, מאכילים את כל האוכלוסיה, וגורמים לחיסולה. חשוב לפזר חומר זה המיועד להדברת נמלים עם כפפות בלבד, בגינות פרטיות רצוי בשעות הבוקר המוקדמות. אין להשקות את השטח במשך מספר ימים, מומלץ לבצע פעולת הדברת נמלים לפחות פעמיים עד שלוש בשנה.
להזמנת פריט זה לחצו כאן.

כופתיות להדברת נמלים ושאר המזיקים Boric Acid:
פתיון מצוין בהדברת נמלים ושאר מזיקים המכיל את החומר הפעיל ברום, תכשיר טבעי ירוק ומקצועי מאוד. ניתן להשתמש בתוך הבית ומחוצה לו, מוצר זה להדברת נמלים מגיע מוכן ללא ריחות, עמיד לחום, לגשם ולעובש. הנמלים נמשכות אל הכופתיות הנאכלות ברצון ומובאות את הקן וגורמות לחיסולו. פתיון זה להדברת נמלים מאפשר כניסה מיידית לאתר המטופל.
רעילות המוצר היא כחצי ממלח בישול.
להזמנת פריט זה לחצו כאן.

להזמנת שירות הדברה חייגו: 050-5628732,  03-9012558

הטיפ של באג:

שיש וארונות מטבח באים במגע יום יומי עם מים ולחות ואלה יוצרים כר גידול לטחב ולעובש וריקבון. הם יכולים לשמש כאזורי קינון ומאגר מזון על כן חשוב לנקות בעזרת חומרים פשוטים הנמכרים במרכולים כדוגמת המרלד,או כל חומר נגד טחב ועובש הקיים בשוק.חשוב לדאוג לסביבה מאווררת ויבשה.

מזון בעלי חיים מכיל חומרים מושכים כגון סוויה,חלבונים ,ועמילן.לכן מומלץ לשנות את מיקום המזון של חיות המחמד רצוי לשטוף את האזור לאחר שבעל החיים סיים לאכול ולאסוף את השאריות.נמלים ושאר מזיקים יכולים לאתר אזורים אלה ולהזמין את הכל הקן למשתה על חשבונכם.

יש לכם טיפים מעניינים שיכולים לעזור נשמח עם תשתפו אותנו. באג לסביבה נקייה ממזיקים.

<iframe width="640" height="480" src="https://www.youtube.com/embed/dnQGTINyNWg" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה