הדברת פרעושים

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים בבית דרכים והכנה

הדברת פרעושים מתחלקת ל-3 שלבים:
שלב א'- הכנת השטח המרוסס.
שלב ב'- טיפול וטרינרי לבעלי חיים.
שלב ג'- ריסוס כימי ע"י מדביר.

*שילוב שלושת השלבים ויישומם הוא חשוב לביצוע הדברת פרעושים מוצלחת ונכונה. 

 הדברת פרעושים- שלב א'- הכנת השטח המרוסס:
א. חובה לשאוב את השטחים המיועדים לריסוס (רצפה, מיטות, שטיחים, ספות ועוד).
שלב זה נחשב וחשוב לא פחות משלב הריסוס הכימי. בעזרת שואבי אבק בעלי עוצמה של לפחות 450 DSP ופילטר הפה, אנו יכולים להגביר את יעילות ההדברה הכימית, למעשה אנו שואבים פרעושים בוגרים, ביצים, אבק ולכלוך, ומכינים את השטח לקראת הדברת פרעושים וחומרים כימיים.
ב. שאב את מקומות המרבץ של בע"ח, שטחים בהם תיתכן נגיעות של פרעושים, כגון- ספות, מיטות, מזרונים.
אבק מלונות בע"ח ואבקות מתאימות
ג. כבס מצעים ושמיכות העלולים להיות נגועים בפרעושים. ניתן לבצע פעולה זו גם במייבש כביסה. ניתן לקבל תוצאות מוצלחות, אין אפשרות לרסס מוצרים אלו בחומרים  כימיים
ד. אם ברשותכם קיטורית, מכשיר המחטא בעזרת אדים חמים, ניתן לחטא מקומות שלא ניתן לשטוף כגון- מזרונים וספות, בדי ריפוד. יש המעדיפים שיטה זו ולא להשתמש בחומרים כימיים

הדברת פרעושים- שלב ב'- טיפול וטרינרי בבע"ח:
שלב חשוב מאוד בהדברת פרעושים הוא הטיפול הוטרינרי על בע"ח, בחומרים בעלי רעילות נמוכה. כיום ישנם בשוק תכשירים שונים  כגון: אמפולות או שמפואים, אך חשוב לבצע את הטיפול במקביל להכנת השטח המרוסס.

הדברת פרעושים- שלב ג'- הריסוס הכימי ע"י מדביר:
הדברת פרעושים שונה מהדברת חרקים כגון- תיקנים או נמלים, במקרים אלו אנו נאלצים להדביר את כל השטחים בבית או בחצר, מומלץ לפנות רהיטים ושטיחים על-מנת לכסות יותר שטחי ריסוס. חובה לשלב בטיפול הכימי חומרים כגון- מווסתי גדילת חרקים, הפוגעים בביצת הפרעוש.
אל לנו לזלזל הדברת פרעושים בשטחים ציבוריים כגון- מדשאות וגינות, לפני ביצוע  בחוץ חשוב לדאוג לנקיון ואיסוף עלים, להכנת השטח לקראת ריסוס.

בדיקה ומעקב- בדיקה ומעקב לאחר הדברת פרעושים.

לאחר שסיימנו את תהליך הדברת הפרעושים וביצענו את כל השלבים, אנו עלולים לראות במשך כשלושה שבועות פרעושים חיים, אך במינון נמוך הרבה יותר. הסיבה היא כי עדיין יש ביצי פרעושים שלא בקעו. ברגע הבקיעה יווצר מגע עם קליפת הביצה והרעל המודבר, וכך תושלם המשימה במלואה

להזמנת שירות הדברה חייגו: 050-5628732,  03-9012558

הטיפ של באג:איך להפטר ולצמצם נגיעות פרעושים בעזרת שואב אבק

נתקלתם בפרעושים דעו כי ניתן לצמצם את הנגיעות בביתכם בכמעט 50% עד 60% על ידי שאיבה בשואב אבק חזק שאיבה יסודית של ריצפת הבית הספות ,המיזרונים ולמעשה כל דבר העלול לשמש אזור מרבץ לפרעושים וביצי פרעושים. פעולת השאיבה מפחיתה ועוזרת להתמודד עם המפגע.

חשוב להשתמש בשואב אבק עוצמתי ומתאים לפעולה זו הנה כמה עצות חשובות:

מיתברר שרוב שואבי האבק מפזרים חלקיקים הפוגעים באכות האוויר ובבריאותנו.על כן מומלץ להשתמש בשואבים בעלי פילטר SCLASS או HEPA FILTER .שניהם בעלי יכולת סינון גבוהה ויכולת למנוע מחלקקי אבק,ביצי פרעושים,פרעושים ושאר מזיקים זעירים לצאת לחלל הבית בזמן השאיבה.הם מוגדרים כאנטי אלרגנים ומומלצים בימיוחד לאנשים הסובלים מבעיות נשימה ורגישות לקרדית האבק ושאר מזיקים כגון:פרעושים וכו.

המלצה:בחרו שואב אבק בעל עוצמת יניקה גבוהה חשוב לא להיתבלבל אין מדובר בהספק המנוע של השואב שאותו מודדים בוואטים אלה בעוצמת יניקה הנקראת WSP ככול שעוצמת היניקה גדולה כך גוברת יכולת הניקיון של המכשיר.עוצמת יניקה של שואבי הבית נעה בין 300 ל-480 WSP מומלץ לבחור בדרגה הגבוהה ביותר בין 450 ל-480 WSP.

יש לכם טיפים מעניינים נשמח אם תשלחו אותם אלינו. באג לסביבה נקייה ממזיקים.

 

 

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה