הדברת זבובים

הדברת זבובים-זבובים

זבובים הדברת זבובים -קשורים באופן ישיר למחלות כגון- טיפוס וכולירה, דיזנטריה, בעיית שילשולים, מגוון גדול של מחלות מעיים וכמובן זיהומים גופניים למינהם.
העברת מחלות והזיהומים לבני האדם והחי מתבצעת כאשר הזבובים מטילים את ביציהם במקומות מזוהמים כגון- צואה, פגרים של בע"ח ואשפה. בדרך זו הם נושאים את החיידקים ליעד הבא.
המפתח למלחמה בזבובים, ובכלל במזיקים,מלבד שימוש בחומרי הדברה המיועדים להדברת זבובים הוא הנקיון. כדי למנוע הטלת ביצים אנו צריכים לצמצם ככל שניתן את אתרי הרבייה והדגירה. מומלץ לבצע פעולות כגון:
סגירת מכסים של פחי אשפה, איסוף צואת בע"ח, אכסון פסולת אך ורק בשקיות סגורות, אתרו אזורים רטובים ולחים, ייבשו וחטאו אותם, תקנו ברזים דולפים, זבובים אוהבים מים.

תיאור המזיק:זבובים- הדברת זבובים
* זבובים הופכים לבוגרים וכבר מוכנים להזדווג תוך שעות, במיוחד כאשר הטמפ' גבוהות זבובים יכולים להקים שני דורות תוך שלושים יום.
* הזבובים עוברים 4 שלבים בחייהם- ביצים, זחלים, גלמים ובוגרים.
* התהליך בין ביצה לבוגר יכול להימשך כשמונה עד עשרה ימים, בזמן זה יווצרו עוד כמה דורות נוספים, שיצטרפו למעגל העברת מחלות.
* זבובים הם חסרי לסת ומשתמשים בצינורית קדיחה ומציצה, דרכם הם סופגים נוזלים.

חיסול בתי הגידול והדגירה הם חלק קריטי בתהליך הפגיעה במזיק זה, עוד לפני שלב הדברת זבובים בחומרים כימיים.
מקומות קינון של זבובים אשר יש למגר: פחי אשפה ודחסנים, רטיבות בקירות, כל אתרים וחומרים אורגניים, צמחים רקובים או פירות, פגרים של בע"ח, מערכות ביוב לקויות, ציוד לאגירת שמנים וצואת בע"ח.

פתרונות הדברה לזבובים:
בשילוב של הדברת זבובים ומלכודות פתיון ללא רעלים על בסיס צמחי, ניתן לפתור או להפחית למינימום את הבעיה בהתאם לתנאי השטח. יעילות מוכחת ביישובים מוכי זבובים, בריכות שחייה, אתרי נופש ובילוי. וכמובן, בתים פרטיים.

מוצרים חשמליים לקטילת זבובים ושאר מעופפים:
קטלנים חרקניים אשר לוכדים את הזבובים ללא שימוש ברעלים, חסרי ריח וידידותיים לסביבה.
מלכודות אלה פועלות על מגוון גדול של חרקים, בנוסף לזבובים. הזבובים נמשכים לאור הסגול ומשם למשטח דביק הלוכד אותם, או למגש איסוף.
מכשירים אלה מועצבים כך שניתן למקמם בחדרי ילדים, בתי מגורים, עסקי מזון וכו'. קיימים מספר סוגים של חרקנים וזבובים בעלי כיסוי שטח שונה.

חשוב לזכור כאשר מחליטים לבצע הדברת זבובים מומלץ להתאים את חומר ההדברה המתאים לשטח הנגוע חלק מחומרי ההדברת זבובים מכילים סוכרים המכתימים את המקום המודבר


לרכישת קטלנים יתושים וזבובים לחץ כאן.

להזמנת שירות הדברה חייגו: 050-5628732, 03-9012558

מלכודת הזבובים הטובה ביותר בעולם פיתרון ללא רעלים וחומרים מסוכנים

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה