חומרי הדברה

חומרי הדברה אורגניים בטוחים

חומרי הדברה שונות כגון- ג'ל, נוזל, אבקות, פתיונות וגז. המשותף לכולם שהם משמשים לקטילת יצורים מזיקים כגון- תיקנים, קרציות, פרעושים, נמלים, מכרסמים וכו'.
אנשים אינם מודעים להשלכות הקשות שיש בשימוש לא נכון בחומרי אילו, במיוחד לאלה הקיימים בבתי האדם. לדוגמה; האירוסולים וחומרים הנמכרים במרכולים. רוב רובם של  נחשבים למסוכנים.
בכל שנה מדווחים עשרות אלפי נפגעים ברחבי העולם, במיוחד ילדים, מחומרי הדברה המיועדים לשימוש ביתי, כתוצאה מאחסון לא נכון או שימוש שלא עפ"י ההוראות.
כימיקליים נפוצים ע"י תאגידים בינ"ל, ממשלות ותעשיות הדברה מקומיות המגלגלות סכומים אדירים. עפ"י הערכות מדובר בין 35-40 מיליארד דולר.
רוב היצרנים  בארץ ובעולם מחזיקים מעבדות המפתחות בקרת איכות קפדנית. כל מוצר שמוגדר כחומר הדברה נבחן מספר רב של פעמים. על היצרנים לפני הוצאת מוצר חדש לשוק לבצע 100 בדיקות לערך, בדיקות כגון- צפיפות החומר ופירוקו, שארתיות בשטח, נוחות השימוש, השפעה על בני אדם וחי ועוד.
מטבעם חומרי הדברה הם רעלים, על כן ישנה חשיבות רבה למושג בטיחות.
הם מופיעים בצורות שונות החל מאבקות המורכבות מחומר פעיל, שהוא רעל סינטטי או צמחי, אשר מולבש עם אבקות למיניהן כגון- עמילן תירס, או סיד, או אבקות טלק.
מגיעים גם בצורת נוזל, כאשר החומר הפעיל מומס במים או בתזקיקים אחרים כגון נפט. הדור החדש של חומרים אילו הם פתיונות ופרומונים, המשולבים עם חומרים פעילים בעלי רעילות נמוכה ללא ריחות ותופעות לוואי.
שימוש בחומרים אילו הם השיטה המהירה והיעילה ביותר לחסל מזיקים המאיימים על מזונו של האדם ורכושו. הם מאפשרים לנו את היכולת לשלוט ולצמצם, ולפעמים גם לפתור בעיות בריאותיות העלולות לפגוע במין האנושי.

דרכים לצמצם נזקים מחומרי הדברה:
* שבו לרגע על הרצפה, תנסו לראות את החיים מגובה של ילד קטן. תתפלאו כמה דברים מסקרנים ומושכים קיימים בביתכם, במיוחד חומרילריסוס מזיקים למיניהם.
* נעלו את חומרי ההדברה, רצוי במקום גבוה ונעול הרחק מהישג ידם של ילדים.
* את המוצרים, גם תברואתיים וגם לצורכי חקלאות, החזיקו באריזה המקורית בלבד. אל תמזגו או תעבירו לבקבוקים או מיכלים שניתן לטעות ולהבין שמדובר במוצר מזון או שתיה. אלפי מקרים של מוות מתרחשים בדרך זו בעולם בכל שנה.
* התייחסו לילדים כאל בוגרים, הסבירו להם מהם חומרי ההדברה, מדוע הם מסוכנים, למה הם משמשים, אל תשאירו אותם סקרנים עם שאלות פתוחות. זה יכול למנוע צרות בהמשך.

להזמנת שירות הדברה חייגו: 050-5628732, 03-9012558

חדשות ועידכונים
פרטים נוספים

טיפול חדשני לקרציות בחומרי הדברה ירוקיםמגוון פתרונות להרחקת יונים 

פרטים ג'ל תיקנים חדשני ידידותי לסביבה

לפרטים:

     בקרוב באתר ג'ל הנמלים

הטוב ביותר :שואב יתושים וזבובים

 

מחיר באתר 430 שח

לא כולל משלוח .לפרטים:מלכודת דבק לחולדה


מחיר מבצע באתר 35 ש"ח.
המחיר לא כולל משלוח.
פרטים נוספיםצור קשר @
שם:
משפחה:
טלפון:
דוא"ל:
הודעה:
מוצרי הדברה ממיטב החברות
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה
הדברה